Banko Kasa Kuponu 2.12.2020

Kasa Kuponları
Kasa Kuponları

Banko kasa kuponu ile kazandırmaya devam ediyoruz. Hazirtahminler.net editörleri tarafından en ince detayına kadar analiz edilerek kuponlar oluşturulup sizlere sunulmaktadır. Günün banko kuponları ile sizlerde kazanmak için sitemizi takip edebilirsiniz.


Dün paylaştığımız kasa kuponu kazandı. Amacımız sizlere en iyi kuponları oluşturup kazandırmaktır. Hazır tahminler tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmez. Sitemiz kimseden maddi bir beklenti içerisinde değildir. Sizden istediğimiz tek şey sitemizi arkadaşlarınızla paylaşıp onlarında kazanmasını sağlamanızdır.

Banko Kasa Kuponu

Banko kasa kuponu ile kazanmaya devam edin. Kafanıza yatan maçları kendi kuponunuza ekleyebilirsiniz. İleriki zamanlarda editör sayımızı arttırarak sizlere daha fazla kupon paylaşmayı hedeflemekteyiz. Bunun için yapmanız gereken sitemizi takipte kalmak ve arkadaşlarınızla paylaşmak.

Fagiano Okayama Avispa FukuokaDeplanman Gol Atar1.30
Hougang UnitedBalestier Khalsa 2.5 Üst1.45
FC LuzernFC Sion1,5 Üst1.22
Toplam Oran2.29

Hazır tahminler ve günün kasa kuponları günlük olarak sizlerle paylaşılacaktır. Sizlere şikeli maç diye parayla kupon satan kişilere itibar etmeyiniz. Bu kişiler tamamen dolandırıcıdır. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer hesabı, kupon garanti olsa kendisi oynayıp kazanır sizin 3 kuruşunuza göz dikmez. Böyle insanlara paranızı kaptırmayınız. Tüm bahis severlere bol şans diliyoruz.


Etiketler: Günün kasa kuponları, Banko kasa kuponları, Çarşamba kasa kuponları, Hazır banko kasa kuponu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*